1725703200
10:00
Poltava - Viktoriya
1725703200
10:00
Giravanz Kitakyushu - Imabari
1725703200
10:00
Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
1725703200
10:00
Ryukyu - Grulla Morioka
1725703200
10:00
Sagamihara - Tegevajaro Miyazaki
1725703200
10:00
YSCC Yokohama - Zweigen Kanazawa
1725703200
10:00
Croatia U18 - South Korea U18
1725703200
10:00
Germany U17 - Mexico U17
1725703200
10:00
IIIIII I 19 - Wales U19
1725703200
10:00
Lions - Moreton City
1725703200
10:00
Moreton City - Lions
1725705000
10:30
Shimizu S-Pulse - V-Varen Nagasaki
1725705000
10:30
Sagaing United - Hanthawaddy United
1725705000
10:30
St George Willawong - Eastern Suburbs
1725705000
10:30
Nyva Vinnytsia - Chernihiv
1725706800
11:00
UD Santarem - Sacavenense
1725706800
11:00
Kudrivka - Kremin
1725706800
11:00
Lida - Astravyets
1725706800
11:00
Ehime - Yokohama
1725706800
11:00
Fujieda MYFC - Tochigi
1725706800
11:00
JEF United Chiba - Mito HollyHock
1725706800
11:00
Kagoshima Utd - Iwaki
1725706800
11:00
Oita Trinita - Montedio Yamagata
1725706800
11:00
Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis
1725706800
11:00
Thespa Gunma - Vegalta Sendai
1725706800
11:00
Gainare Tottori - Azul Claro Numazu
1725706800
11:00
Nagano Parceiro - Osaka
1725706800
11:00
Changwon City - Ulsan Citizen
1725706800
11:00
Gangneung City - Siheung Citizen
1725706800
11:00
Pyeongchang United - Jinju Citizen
1725706800
11:00
Madrid (W) - UDG Tenerife (W)
1725708600
11:30
Olympic Kingsway - Perth RedStar
1725708600
11:30
Austria U17 - Finland U17
1725708600
11:30
Garuda - University Azzurri
1725710400
12:00
Sweden U20 - Denmark U20
1725710400
12:00
Rukh Lviv-2 - Revera 1908
1725710400
12:00
Lokomotiv M (W) - Chertanovo (W)
1725711300
12:15
Benesov - Horni Redice
1725712200
12:30
Burton Albion - Crawley Town
1725712200
12:30
Jiangxi Beidamen - Liaoning Tieren
1725712200
12:30
Yunnan Yukun - Guangxi Baoyun
1725712200
12:30
Lokomotiv Kyiv - Chaika
1725712500
12:35
China U21 - Malaysia U21
1725714000
13:00
Lisen B - Tasovice
1725714000
13:00
Eintracht (W) - Minsk (W)
1725714000
13:00
Minsk (W) - Eintracht (W)
1725714000
13:00
Vaalerenga (W) - Farul (W)
1725714000
13:00
Belshina - Volna Pinsk
1725714000
13:00
Podillya - Prykarpattya
1725714000
13:00
Olimpia Elblag - Sosnowiec
1725714000
13:00
Iceland U-19 - Qatar U-19
1725714000
13:00
France U19 - Mexico U19
1725714000
13:00
Iceland U19 - Qatar U19
1725714000
13:00
Viimsi (W) - Ararat Tallinn (W)
1725714900
13:15
Nyva Ternopil 2 - Vilkhivtsi
1725715800
13:30
Slovan Velvary - Petrin Plzen
1725715800
13:30
Cesky Brod - Olympie Brezova
1725717600
14:00
Marupe - Leevon PPK
1725717600
14:00
Guria Lanchkhuti (W) - Neftchi (W)
1725717600
14:00
Belarus U-17 - Maxline
1725717600
14:00
Torpedo-BelAZ Res - Energetik-BGU
1725717600
14:00
Italy U-19 - Germany U-19
1725717600
14:00
Italy U19 - Germany U19
1725717600
14:00
Norway U18 - Denmark U18
1725717600
14:00
Russia RUS - Thailand THA
1725717600
14:00
Sweden U18 - Belgium U18
1725717600
14:00
Sud America - MC Torque
1725717600
14:00
Faroe Islands FRO - North Macedonia MKD
1725717600
14:00
Haecken (W) - AIK (W)
1725717600
14:00
Norrkoeping (W) - Vaexjoe (W)
1725718500
14:15
Uzhgorod - Probiy
1725719400
14:30
Ovarense - Sao Joao Ver
1725719400
14:30
Trostianets - Kolos 2
1725720300
14:45
Al Ain - Kalba
1725720300
14:45
Al Nasr Dubai - Al Urooba
1725721200
15:00
Uhersky Brod - Strani
1725721200
15:00
Bzenec - HFK Olomouc
1725721200
15:00
ELKO Holesov - Hranice
1725721200
15:00
Frydlant Nad Ostravici - Novy Jicin
1725721200
15:00
Humpolec - Sokol Lanzhot
1725721200
15:00
Jiskra Rymarov - Havirov
1725721200
15:00
Nove Sady - Tatran Vsechovice
1725721200
15:00
Pusta Polom - Repiste
1725721200
15:00
SFK Vrchovina - Breclav
1725721200
15:00
Skastice - Sumperk
1725721200
15:00
Vsetin - Sternberk
1725721200
15:00
Zdirec - Slovan Havlickuv Brod
1725721200
15:00
- Glentoran (W)
1725721200
15:00
Ajax (W) - Fiorentina (W)
1725721200
15:00
Fiorentina (W) - Ajax (W)
1725721200
15:00
Glentoran (W)
1725721200
15:00
Ariana - Torslanda
1725721200
15:00
Eskilsminne - Oskarshamn
1725721200
15:00
Karlberg - Taby
1725721200
15:00
Torn - Ljungskile
1725721200
15:00
Metalist 1925 - Dinaz
1725721200
15:00
Slonim - Baranavichy
1725721200
15:00
Barnsley - Bristol Rovers
1725721200
15:00
Charlton Athletic - Rotherham Utd
1725721200
15:00
Exeter City - Birmingham City
1725721200
15:00
Huddersfield - Blackpool
1725721200
15:00
Leyton Orient - Peterborough United
1725721200
15:00
Lincoln City - Northampton Town
1725721200
15:00
Stockport - Reading
1725721200
15:00
Wigan Athletic - Stevenage
1725721200
15:00
Wrexham - Shrewsbury Town
1725721200
15:00
Wycombe - Mansfield Town
1725721200
15:00
Barrow - Swindon
1725721200
15:00
Bradford City - Carlisle Utd
1725721200
15:00
Cheltenham Town - Harrogate Town
1725721200
15:00
Chesterfield - Grimsby Town
1725721200
15:00
Colchester Utd - Bromley
1725721200
15:00
Crewe Alexandra - Morecambe
1725721200
15:00
Doncaster Rovers - Gillingham
1725721200
15:00
Fleetwood Town - Salford City
1725721200
15:00
Milton Keynes - Walsall
1725721200
15:00
Newport County - Port Vale
1725721200
15:00
Notts County - Accrington Stanley
1725721200
15:00
Tranmere Rovers - AFC Wimbledon
1725721200
15:00
Belgium U-19 - Austria U-19
1725721200
15:00
Belgium U19 - Austria U19
1725721200
15:00
Cyprus U19 - Moldova U19
1725721200
15:00
England U17 - Israel U17
1725721200
15:00
Lithuania U19 - Armenia U19
1725721200
15:00
Netherlands U18 - Italy U18
1725721200
15:00
Gimnasia y Esgrima LP II - Estudiantes LP II
1725721200
15:00
Keflavik (W) - Stjarnan (W)
1725721200
15:00
Tindastoll (W) - Fylkir (W)
1725722100
15:15
Granada - Deportivo
1725722100
15:15
Pro Patria - FeralpiSalo
1725723000
15:30
Ferencvaros (W) - Vorskla Poltava (W)
1725723000
15:30
Vorskla Poltava (W) - Ferencvaros (W)
1725723000
15:30
Portugal U-19 - Hungary U-19
1725723000
15:30
Serbia U-19 - Montenegro U-19
1725723000
15:30
Morocco U17 - South Africa U17
1725723000
15:30
Portugal U19 - Hungary U19
1725723000
15:30
Serbia U19 - Montenegro U19
1725723000
15:30
Igalo - Mladost DG
1725723900
15:45
Croatia U-19 - England U-19
1725723900
15:45
Croatia U19 - England U19
1725724800
16:00
Bermuda BMU - Dominican Republic DOM
1725724800
16:00
Brinje Grosuplje - Bistrica
1725724800
16:00
Dravinja - Tolmin
1725724800
16:00
Jadran Dekani - ND Slovan
1725724800
16:00
Arsenal Ceska Lipa - Sokol Zivanice
1725724800
16:00
Jiskra Domazlice - Sokol Hostoun
1725724800
16:00
Start Brno - Frydek-Mistek
1725724800
16:00
Ostrov - Viktoria ML
1725724800
16:00
Tempo - Predni Kopanina
1725724800
16:00
2000 Sarajevo (W) - Benfica (W)
1725724800
16:00
Benfica (W) - 2000 Sarajevo (W)
1725724800
16:00
Celtic (W) - Gintra Univ (W)
1725724800
16:00
Gintra Univ (W) - Celtic (W)
1725724800
16:00
Osijek (W) - Peamount United (W)
1725724800
16:00
Al-Salt - Al-Sareeh
1725724800
16:00
Marsonia - Radnik Krizevci
1725724800
16:00
Slovenia U-19 - Poland U-19
1725724800
16:00
Ireland U19 - Kazakhstan U19
1725724800
16:00
Romania U16 - Czech Republic U16
1725724800
16:00
Slovenia U19 - Poland U19
1725724800
16:00
Jarun - Dubrava
1725724800
16:00
Rudes - Croatia
1725726600
16:30
Racing de Montevideo - Montevideo Wanderers
1725726600
16:30
Lokomotiv GO - Etar
1725726600
16:30
Al-Shahania - Qatar SC
1725727500
16:45
Breznica (W) - Crvena Zvezda (W)
1725727500
16:45
Crvena Zvezda (W) - Breznica (W)
1725728400
17:00
Slavia Karlovy Vary - Ujezd Praha 4
1725728400
17:00
Paris (W) - Sparta Prague (W)
1725728400
17:00
Sparta Prague (W) - Paris (W)
1725728400
17:00
St Poelten (W) - Vllaznia (W)
1725728400
17:00
Twente (W) - Valur (W)
1725728400
17:00
Vllaznia (W) - St Poelten (W)
1725728400
17:00
Cameroon CMR - Namibia NAM
1725728400
17:00
Mauritania MRT - Botswana BWA
1725728400
17:00
Nigeria NGA - Benin BEN
1725728400
17:00
Podgorica - Ibar
1725728400
17:00
Armenia ARM - Latvia LVA
1725728400
17:00
Georgia GEO - Czech Republic CZE
1725728400
17:00
Ireland IRL - England ENG
1725728400
17:00
Moldova MDA - Malta MLT
1725728400
17:00
Eibar (W) - Real Betis (W)
1725729300
17:15
Njardvik - Keflavik
1725729300
17:15
Sharjah - Khor Fakkan
1725730200
17:30
Torpedo Zhodino - Lokomotiv M
1725730200
17:30
Torpedo-BelAZ - Lokomotiv M
1725730200
17:30
Lusitania Lourosa - Uniao Lamas
1725730200
17:30
Huesca - Burgos
1725730200
17:30
Sporting Gijon - Real Oviedo
1725730200
17:30
Atalanta U-23 - Trento
1725730200
17:30
Juventus U-23 - Catania
1725730200
17:30
Alcione - Renate
1725730200
17:30
Lecco - Lumezzane
1725730200
17:30
Pergolettese - Clodiense
1725730200
17:30
Picerno - Casertana
1725730200
17:30
Virtus Verona - Novara
1725730200
17:30
Washington Spirit (W) - Portland Thorns (W)
1725730200
17:30
Krasnodar (W) - CSKA Moskva (W)
1725732000
18:00
BIIK Kazygurt (W) - Galatasaray (W)
1725732000
18:00
Breidablik (W) - Sporting (W)
1725732000
18:00
Nueva Chicago - Aldosivi
1725733800
18:30
Al-Ahli Doha - Al-Duhail
1725733800
18:30
Al-Rayyan - Al-Arabi Doha
1725734400
18:40
Pumas (W) - Atlas (W)
1725734700
18:45
Dock Sud - Midland
1725735600
19:00
Colorado Caieiras U-23 - Paulista U-23
1725735600
19:00
Colorado Caieiras - Paulista
1725735600
19:00
RB Bragantino U-20 - Santos-SP U-20
1725735600
19:00
Jose Bonifacio U20 - Corinthians-SP U20
1725735600
19:00
PAOK (W) - Servette (W)
1725735600
19:00
Servette (W) - PAOK (W)
1725735600
19:00
Comercial RP - Monte Azul
1725735600
19:00
Portuguesa SP - XV de Piracicaba
1725735600
19:00
Uniao Sao Joao - Taquaritinga
1725735600
19:00
Estonia U-21 - Israel U-21
1725735600
19:00
Israel U-21 - Estonia U-21
1725735600
19:00
Deportivo Coopsol - Llacuabamba
1725735600
19:00
Santos de Nasca - ADA Jaen
1725735600
19:00
Argentino de Merlo - Comunicaciones
1725735600
19:00
Sportivo Italiano - Deportivo Armenio
1725735600
19:00
UAI Urquiza - Canuelas
1725735600
19:00
Villa San Carlos - Argentino de Quilmes
1725735600
19:00
Cerro - Defensor Sporting
1725735600
19:00
Agropecuario - Chacarita Juniors
1725735600
19:00
Almagro - Atlanta
1725735600
19:00
Guemes - Deportivo Maipu
1725735600
19:00
Huracan II - San Lorenzo II
1725735600
19:00
Rosario Central II - Newell`s Old Boys II
1725735600
19:00
Kom - Iskra Danilovgrad
1725736500
19:15
Malta U19 - Bulgaria U19
1725737400
19:30
Apollon Limassol (W) - Mura (W)
1725737400
19:30
Arsenal (W) - Rosenborg (W)
1725737400
19:30
Moghayer Al Sarhan - Al-Faisaly Amman
1725737400
19:30
Sevilla (W) - Real Sociedad (W)
1725738300
19:45
ACR Messina - Taranto
1725738300
19:45
AlbinoLeffe - Vicenza Virtus
1725738300
19:45
Crotone - Trapani
1725738300
19:45
Gubbio - Ternana
1725738300
19:45
Pineto - Arezzo
1725738300
19:45
Rimini - Pescara
1725738300
19:45
Turris - Latina
1725738300
19:45
Germany DEU - Hungary HUN
1725738300
19:45
Greece GRC - Finland FIN
1725738300
19:45
Netherlands NLD - Bosnia and Herzegovina BIH
1725738300
19:45
Simulcast
1725738300
19:45
Ukraine UKR - Albania ALB
1725739200
20:00
Turks and Caicos Islands TCA - Belize BLZ
1725739200
20:00
Academica - Benfica Castelo Branco
1725739200
20:00
Magallanes - Colo Colo
1725739200
20:00
Patriotas Boyaca - Envigado
1725739200
20:00
San Martin SJ - Arsenal de Sarandi
1725739200
20:00
Temperley - Colon Santa Fe
1725739200
20:00
Cordoba - Malaga
1725739200
20:00
Brusque - Santos-SP
1725739200
20:00
Ituano - Mirassol
1725740100
20:15
Anderlecht (W) - Birkirkara (W)
1725740100
20:15
Birkirkara (W) - Anderlecht (W)
1725742800
21:00
Bahamas BHS - Barbados BRB
1725742800
21:00
Dominica DMA - Antigua & Barbuda ATG
1725742800
21:00
Capivariano - Votuporanguense
1725742800
21:00
Binacional - Carlos Stein
1725742800
21:00
USMP - UCV Moquegua
1725742800
21:00
USA USA - Canada CAN
1725742800
21:00
Georgia Lions - Maryland Bobcats
1725742800
21:00
Chaco For Ever - Deportivo Madryn
1725742800
21:00
South Korea (W) U-20 - Germany (W) U-20
1725742800
21:00
Venezuela (W) U-20 - Nigeria (W) U-20
1725742800
21:00
South Korea U20 (W) - Germany U20 (W)
1725742800
21:00
Venezuela U20 (W) - Nigeria U20 (W)
1725743700
21:15
Melgar - Comerciantes Unidos
1725743700
21:15
Juan Pablo II - Comerciantes
1725744600
21:30
Cayman Islands CYM - Saint Kitts & Nevis KNA
1725744600
21:30
9 de Octubre - Leones Del Norte
1725744600
21:30
Athletic MG - Ypiranga-RS
1725744600
21:30
One Knoxville - Charlotte Independence
1725746400
22:00
CD Victoria - Olancho
1725746400
22:00
Miramar Misiones - Penarol
1725747000
22:10
America de Cali - Jaguares de Cordoba
1725748200
22:30
Colo Colo - Magallanes
1725750000
23:00
Tristan Suarez - Talleres Remedios
1725750000
23:00
Avai - Sport Recife
1725753600
00:00
Boca Juniors - Talleres de Cordoba
1725753600
00:00
Cancun - Leones Negros
1725753600
00:00
USA USA - Canada CAN
1725753600
00:00
Forge - Cavalry
1725753600
00:00
Ferroviaria - Londrina
1725753600
00:00
Hartford Athletic - Indy Eleven
1725753600
00:00
Riverhounds - Rhode Island
1725753600
00:00
Toluca (W) - Puebla (W)
1725753600
00:00
USA (W) U-20 - Paraguay (W) U-20
1725753600
00:00
Morocco U20 (W) - Spain U20 (W)
1725753600
00:00
USA U20 (W) - Paraguay U20 (W)
1725754800
00:20
Deportes Tolima - Deportivo Cali
1725755400
00:30
Columbus Crew - Seattle Sounders
1725755400
00:30
New England - St. Louis City
1725755400
00:30
NY Red Bulls - Kansas City
1725755400
00:30
Deportivo Maldonado - River Plate M
1725755400
00:30
Charleston Battery - Sacramento Republic
1725755400
00:30
North Carolina - Oakland Roots
1725755400
00:30
Chattanooga RW - Forward Madison
1725755400
00:30
Kansas City (W) - Utah Royals (W)
1725757200
01:00
Guayaquil City - Delfin
1725757200
01:00
Chacaritas - Independiente Juniors
1725757200
01:00
Union Omaha - Greenville
1725757200
01:00
Dallas Trinity (W) - DC Power (W)
1725759000
01:30
Chicago Fire - DC United
1725760800
02:00
Tlaxcala - Atlante
1725760800
02:00
Mexico MEX - New Zealand NZL
1725760800
02:00
CS Switchbacks - Tampa Bay
1725760800
02:00
El Paso Locomotive - Detroit City
1725760800
02:00
Northern Colorado - Lexington
1725760800
02:00
Spokane Velocity - Central Valley Fuego
1725761160
02:06
Juarez (W) - Pachuca (W)
1725764400
03:00
Pacific - HFX Wanderers
1725764400
03:00
Monterey Bay - San Antonio
1725764400
03:00
Bay (W) - Racing Louisville (W)
1725766200
03:30
Vancouver - Dallas
1725766200
03:30
Capo - Los Angeles Force